Cansoy Nakliyat – Hakkımızda

Cansoy nakliyat profesyonel nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Kuruluşu 1980 yılı itibarı ile bir adet kamyonet ile ev taşıma hizmetine başlamıştır. İstanbul bölgesinde kurulan ve zamanla İstanbul halkının hizmetinde çalışan Cansoy nakliyat çok kısa sürede büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir.

Cansoy nakliyat verdiği taşımacılık hizmetlerinde müşteri memnuniyetini her zaman ön safhada tutmuştur. Sektörde gelişmesi ve çok fazla sayıda talep görmesi neticesinde şirket halinde gelmiş ve bünyesinde bir çok kişi çalıştırmaya başlamıştır.

Sizler için en iyi hizmetleri sunan ve bu hizmetleri sigortalı ve garantili bir şekilde yapan tek nakliyat şirketiyiz.

Nakliyat Firması Seçimi İle Rahat Etmek Sizin Elinizde Ev taşıma işlemlerinde, taşınma dosyası hazırlanarak hangi eşyanın nereye koyacağı belirlenir ve bu da CANSOY taşıma personellerinin ev yerleştirirken ve eşya kurulumu yaparken işini kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. Bununla beraber kolaylık sağlayacak bir diğer vaziyet da taşıma işleminin gerçekleştirildiği taşıma firmasının eşyaları yüklerken yada indirirken doğru yere park edilmesidir. Ev Taşıma işlemi sırasında bir sorun çıkmaması ve taşımayı meydana getirecek personellere kolaylık sağlanması açısından aracın park yeri son derece önemlidir ve park yeri önceden hazırlanmalıdır.

Taşıma firması seçerken en önemli şey güvenilir olmasıdır. Malımızı teslim ettiğimiz nakliyat firmalarının hasar güvencesiyle dikkatli şekilde eşyalarımızı taşımalarını bekleriz. Aynı zamanda nakliyat firmasının sigorta poliçesi yapıyor olması da son aşama önemlidir. CANSOY taşıma, kullandığı araç ve malzemeler, mensupları ve sağladığı imkanlarla seçebileceğiniz en iyi taşıma firmasıdır. Taşıma işlemlerinde en iyi firma biziz, öteki firmalara aldanmayın

CANSOY Evden Eve nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen taşıma hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapmaya hazırdır. Potansiyelinin hiç bir zaman sınırı bulunduğunu düşünmeyen, CANSOY evden eve nakliyat her geçen gün hizmetini bir üste taşımak için, her an hizmet potansiyel artışı için uğraşma mücadelesi içinde rol almaktadır. Siz müşterilerimiz için, elimizden gelenin fazlasıyla hizmet olarak sunmaya hazırız.